| レクス a întrebat:

Am folosit nuantatorul de la Loncolor(techno red),eu avand culoarea naturala saten deschis, putin spre gri.Ideea e ca imi vreau culoarea naturala a parului inapoi;-;.M-am spalat deja de o gramada de ori, iar culoarea inca nu se duce.Sa ma astept sa nu vrea sa se duca deloc?

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Take it from a redhead, rosul e foarte nenorocit cand vrei sa ti-l scoti din par. Daca nu se duce dupa cateva alte spalari, te sfatuiesc sa iti faci o masca de par cu miere si zeama de lamaie, sau sa te clatesti cu apa cu zeama de lamaie de cateva ori.

| レクス explică (pentru Infraverde):

Multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: