| anonim_4396 a întrebat:

Nuntiile astea... multe probleme am dn cauza lor laughing. Deci, ideea e asta : urmatoarea zi dupa nunta, mergem la tara, si acolo nu seinbraca lumea cu rochii, deci trebuie sa ma imbrac cu ceva elegant, dar nu prea stiu cum sa asortez hainele.Imi puteti da cateva idei?

6 răspunsuri:
| Alissonn14 a răspuns:

Poti sa te inbraci cu niste pantaloni scurti de blugi si un tricou mai lung, si peste o camasa pe care sa o lasi deschisahappy

| Biia14 a răspuns:

Buna! Ai dori sa mergi ceva nou sau cu haine ale tale? Ca sa stiu cum sa te pot ajuta:*. Astept mesaj.big hug

| giorgyana99 a răspuns:

Pai poti sa iti iei nu stiu ceva de ex pantaloni albi lungi sau 3sfert cu un tricou dinasta vaporos si sandale sau niste blugi cu tenisi si un tricou sau o fustita cu un tricou sau camasa cu manci scurte sau un maieu (depinde de culoarea fustitei si de material)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei si ce daca nu se imbraca in rochii, imbraca-te tu, las sa caste gura la tinewinking

| 342 a răspuns:

Cu hainele mele, am destule, dar nu stiu cum sa le asortez...