| anonim_4396 a întrebat:

Prin iulie trebuie sa ma duc la o nunta si nu stiu cu ce sa ma imbrac, avand in vedere ca nu-s genu' care sa poarte rochii sofisticate si tocuri foarte inalte.Eu m-am gandit la o tinuta elegant-casual cu platforme,niste blugi mai eleganti (oare cat de eleganti pot fi blugii?hee hee),o bluzita-ceva din matase sau ceva de genu' (oricum,mai eleganta si ea) si un sacou dragut.E ok avand in vedere ca nu-i cunosc pe miri personal? (niste prieteni care sunt nasii lor,ne-au invitat la nunta). Evident,si iubitul meu se va imbraca in ton cu mine (de fapt el a venit cu ideea asta de elegant-casual,ca ma stresam eu prea tare cu gandul la rochiihee hee.
Deci vi se pare ok ideea mea? Daca aveti alte sugestii, sunt binevenite.

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Ceva Casual ar suna foarte bine.Dar cel mai bine ia-ţi rochie, nu vrei să te faci de râs.
Ceva de genu,
http://www.zega.ro/......_extra.jpg
Părerea mea.

| Shara17 a răspuns:

Buna! Mi se pare o idee buna si totusi indrazneata, da niste blugi negri ar merge cu pantofi cu toc si un sacou, iar pe dedesubt o bluzita draguta dar asta e ca trebuie sa alegi combnatia sa zicem 'perfecta' uite pe zonia: https://www.facebook.com/pages/Zoniaro/250563175014900?fref=ts eu ma inspir mereu de aici, imi place ca sunt de la pantofi- pana la pantaloni si pana la rochii, este superb site-ul si sper ca te.am ajutat si iti multumesc pentru ca mi.ai dat o idee pentru viitor! :)) Te pup!

| LOLtoU a răspuns:

Ia-ti o rochie neagra de matase cu niste tinte si sa fie scurta. poti sa ii pui niste tenisi( conversi) si vreo 3 lanturi: unul lung, unul strans pe gat si celalat sa fie ceva intermediar. si da poti sa-ti pui un sacou( depinde de model si de cat de cald o sa fie)... FUNDA?