| anonim_4396 a întrebat:

O ceara buna de par? Am avut Hanz de Fuko Hybridized Wax, insa mi s-a terminat, iar timpul nu imi permite sa astept sosirea coletului din Danemarca. Fara guma modelatoare ca nu e buna de nimic, nu rezista.

Multumesc si o seara faina.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Frizerita mea foloseste Nivea ceara diamond http://www.webfarm.ro/nivea-ceara-diamond-gloss.html

| Remus_Paun_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este buna? cum as putea sa o cumpar dupa net... ma ajuta cineva add : lampard.beckham23

| Andreea_7542 a răspuns:

Eu folosesc o ceara naturala din Maroc gasesti pe www.uleideargan.com e super buna