| luminathor a întrebat:

Ce parere aveti despre crema modelatoare pentru par/guma de par/ceara de par sau orice alta denumire o mai fi avand?laughing Cum vi se pare? Recomandati?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Depinde de produs. Unele sunt bune iar altele nu sunt. Bani aruncați aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeaşi părere pe care o am şi pentru fixativ, gel şi spumă : merge la o anumită ocazie, în cantitate mică.

Tot ce-am enumerat mai sus nu fac decât să-ţi strice părul şi să-i dea un aspect trist, plictisit, artificial şi un aer "încărcat".