| Anee1667 a întrebat:

O crema buna pentru fata la un pret accesibil? Vreau sa o folosesc inainte de a ma machia. Daca se poate ceva natural care hidrateaza si matifiaza tenul, deoarece am folosit creme gen cerave si mi-au iritat tenul.

6 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Kiwi Praticco

| raresalexe a răspuns:

Buna, eu folosesc crema OXYANCE si e hidratanta si matifianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți au irititat tenul fiindcă ceri creme după,, ureche " deși nici nu ști ce tip de ten ai și ce creme sa folosești.
Întreabă la farmacie de creme hidratante care se potrivesc tuturor tipurilor de ten.

| Plușica123 a răspuns:

Folosește Yves Rocher(reparation).
Este mai mult un lapte de corp dar este foarte bune.
Toate cele bune!

| Ofiintă a răspuns:

Eu îl folosesc pe cel de la vichy mineral 89.
Nu este o cremă, ci un serum, însă hidratează mai bine decât o cremă. Se potrivește tuturor tipurilor de ten și este o excelentă baza de machiaj.
https://www.drmax.ro/......0-ml-vichy

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu folosesc aceasta crema: Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30. Este una din cremele care a avut un efect placut tenului meu. Insa, daca doresti si alte produse, iti las un link unde gasesti si detalii despre acestea: https://www.gardianul.ro/ingrijire/cea-mai-buna-crema-de-fata/