| WayhaughtK a întrebat:

O femeie poate avea barba?
Nu stiu unde am auzit ca este ceva boala, dar fără acea boala, poate avea?
Stiu ca am pus o întrebare tampita

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e posibil. Sunt câteva cazuri în lume în care sunt prezentate femei cu barbă.

| UzOm a răspuns:

De mustață am auzit, dar de barbă nu.

| UnBaiat439 a răspuns:

Ba chiar zilele trecute am vazut o femeie mai in varsta, tunsa scurt si cu "barba".
La inceput am stat sa ma gandesc daca e femeie sau barbat. Dar tatele au dat-o de gol laughing

| OannaC a răspuns:

Am mai observat la femei in vârsta... Destul de multe fire la barba. Dar nu ca la bărbați. Puf in schimb poate avea... Ce spui tu e mult. Sau cine stie... O fi intr adevar vreo boala hormonală de genul.happy in cazul asta cu siguranță e foarte rar.