| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

O intrebare cam stupidă.
Eu aveam breton si nu imi mai placea,asa ca am decis sa fac o schimbare.mi-am lasat bretonul sa creasca, bine...este pana la varful nasului deocamdata.
Acum cand ma uit la poze mai vechi imi place cum imi statea...
Oare daca ma fac din nou cum eram o sa imi para rau? Deja m.am obisnuit asa.
Imi place in ambele feluri.
Deci sa ma fac inapoi sau sa mai las sa creasca sa vad cum e? si apropo acum imi vine in ochi si e deranjannt

Răspuns Câştigător
| NudeQueen a răspuns:

Parerea mea este ca doar tu insuti poti raspunde la aceasta intrebare, doar tu stii cu exactitate cum iti sta mai bine, cum il simti, mai comod sau mai putin comod, cand il aranjezi, cum il porti, mai fa un exercitiu doua de imaginatie (cu breton, fara breton in anumite situatii etc.). Cu siguranta vei lua decizia cea buna, oricum ar fi, fii pozitiva, daca iti plac ambele stiluri nu prea ai de ce sa iti faci griji!winking

2 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să te faci cum erai.

| Knu a răspuns:

De taiat e usor, de crescut inapoi, mai greu. Daca il tai si-ti pare rau, ai de asteptat. Plus ca dupa ca mai creste, o sa treaca de nivelul nasulului si al ochilor si nu iti va mai intra in ochi, zic. Banuiesc, nu sunt femeie.