| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete: cum v-ar placea sa se imbrace iubitul vostru? Urgent VOT+FUNDA!

10 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mie sincer mi-ar placea sa se imbrace mai elegant sau macar casual pentru ca si eu ma imbrac asa si ar arata ciudat sa fiu eu in rochita si balerini si el in trening. Imi plac camasile uni, pantalonii colorati, blugii clasici, bermudele, tricourile albe negre sau gri, tenisii si pantofii casual, bratarile, ceasurile, dar si cizmele iarna. Imi plac si baietii care nu se tem sa experimenteze, sa poarte si altceva decat clasicii blugi si tricou cu print.

| Iubiţica95 a răspuns:

Jeansi sau pantaloni pana la genunchi, un maiou roz sau albastru si macasine negre/sure, fara cercel in ureche...

| Anonima264 a răspuns:

Pai in:
-pantaloni de blugi scurti
-bluza sau tricou lasat pe umar(daca intelegi la ce fel de bluze si tricouri ma refer)
-tenisi
-colier
-bratara!

| Anonima264 a răspuns:

Dar stai, te referi cum sa te imbrace iubitul sau cum sa se imbrace el?
Ca mie sa nu fi inteles gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In costumatie de Rapunzel, sau Alba ca Zapada...

| ramonika125 a răspuns:

O pereche de blugi nu foarte stramtidar nici foarte evazati, un tricou mulat roz sau alb sau albastru, cu bascheti sau adidasi.

varianta 2

niste pantaloni 3/4, o camasa sexy, si niste mocasini.

+ sa aiba parul facut si sa arate foarte bine:p

| InvalidShark09 a răspuns:

In loc de,, va " luati ca si,, se ''

| InvalidShark09 a răspuns:

Taci ma soricar pe bat ce esti(komodo).

| inloveforever a răspuns:

Pai in pantaloni cu curu lasat de trening si un tricou frumos.laughing

| inloveforever a răspuns:

Mda si am uitat sa aiba freza faina CREASTAlaughing