| Cosmin7373 a întrebat:

Intrebare pentru fete(17-22 ani).V-ar placea ca iubitul vostru sa se machieze si sa poarte rochii ocazional(1-2 iesiri din 5) si sa iesiti cu el in rolul de fata?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu!

| Catrice a răspuns:

Mișto. Mai ales când va luați lenjerie intimahee hee

| Cosmin7373 explică (pentru Catrice):

Mai ales cea rosie?

| Cosmin7373 explică (pentru Cosmin7373):

In loc de semnul intrebari aveam un emoji la raspunsul pentru demonlord, dar vad ca TPU nu l-a acceptat

| Catrice a răspuns (pentru Cosmin7373):

Cu danteluțăhee hee

| Goete a răspuns:

Hahaha
E visul tuturor fetelor

| Floridori a răspuns:

Mentionez ca depasesc cu multisor varsta fetelor carora li te adresezi si ca voi trece peste faptul ca pui intrebari pentru a te distra, dar voi raspunde in speranta ca asta va ajuta pe cineva.

Nu stiu daca neparat mi-ar placea in mod deosebit (este relativ; poate ca da, mi-ar placea destul de mult, poate ca nu chiar extrem de mult, depinde...), dar in mod absolut sigur nu m-ar deranja si as fi bucuroasa ca partenerul meu sa aiba libertatea de a fi cine vrea sa fie, sa se poarte cum doreste, dar mai ales sa aiba incredere suficienta atat in mine cat si in propria persoana astfel incat sa nu ii pese de opinia celorlalti.
Cel mai probabil, as simti ca aceasta incredere ne-ar apropia mai mult...

Insa este doar opinia personala a unei tipe ce este cu cel putin 10 ani mai in varsta fata de persoanele pe care le vizezi in intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

În cazul asta, iubitul nu ar mai putea fi iubit, ci doar cea mai bună prietenă, sau mă rog...cel mai bun prieten aka amic.

Nu, chiar nu mi-ar plăcea.

Scuze că te dezamăgesc, dar ai un fetish cel puțin spus "interesant" și nu cred că prietena ta o să accepte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nea esti dereglat rau de tot la cap, daca ai ajuns sa porti haine de damă, ai vizitat vreun psihiatru pana acum? Daca nu, ar fi cazul nene, ca nu ai toate țiglele pe casă, serios.Mai ai si prietenă, cum o sta aia cu unul ca tine greu de crezut.

| IvyShade a răspuns:

Chiar daca sunt lesbi, mie chiar mi-ar plăcea așa ceva( daca aș fi str8) iar ca sa nu mai zic sora mea e obsedată de ideea asta

| Cosmin7373 explică (pentru IvyShade):

Sincer,cati ani are sora ta?

| IvyShade a răspuns (pentru Cosmin7373):

E minoră =)

| Cosmin7373 explică (pentru IvyShade):

Sub 16?

| Cosmin7373 explică:

Tinand cont ca arata f bine ca o fata