| anonim_4396 a întrebat:

O mai place cineva pe Britney Spears?

Răspuns Câştigător
| richarddawkins a răspuns:

Eu

16 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

De ce nu?

| ThePoet a răspuns:

Bunicile.

| Dumnezău a răspuns:

Leave Britney alone!

| greenmoon a răspuns:

Pârţ.

| rutanklan a răspuns:

Aici toti baietii or sa zica "NU" dar daca ar ajunge sa i-o ***** ar bate cinciul cu toti straini de pe autobusul de noapte.

| papusica987 a răspuns:

Nu.
e o drogata proasta!

| 3rdWW a răspuns:

O mai place cineva pe Britney Spears după 15 ani de popularitate? Probabil mai are câteva fane anorexice.
Îl mai place cineva pe Freddie Mercury după 21 de ani de la moarte?
DAMN YES!

kids, learn the difference!

| Flowerz a răspuns:

Cantareata mea favorita, 4ever!

| LanaDelRey1975 a răspuns:

Da eu!

| Arix a răspuns:

Nu.

| christiandification a răspuns:

Ce fraieri sunt cei cu''nu;;. Fratilor cum sa nu-ti placa Britney Spears, o adevarata legenta a muzicii, o papusa de femeie? E adevarat ca a avut si ea o perioada grea dar daca nu stiti nu o mai faceti ma drogata! Rog cei cu ''drogata'' sa urmareasca documentarul ''Britney for the record'' unde specialistii spun clar ca nu s-a drogat si ca din cauza paparazzilor a ajuns la dezintoxicare degeaba, chelindu-se de suparare.

| Ioana080 a răspuns:

Nu pot sa zic k e pteferata mea...

| Ioana080 a răspuns:

Nu pot sa zic ca e preferata mea...

| Anaooo a răspuns:

Mie imi8 place si frate de exemplu daca ti-a placut acum un an Britney Spears de ce sa nu-ti mai placa acum eu am o melodie de acum 3 ani de a ei la telefon si mai multi daca iti place acum ar trebui sa-ti placa si pe ste ani!big grinfundita!kiss