| bruneta_9895 a întrebat:

Va place britney spears?

Răspuns Câştigător
| Candyman a răspuns:

Imi place cum canta

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Da.Are o voce frumoasa si ii ascult meldiilelove struck. Cel mai mult imi place din cele noi "If u seek Amy" love struck big grin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daaaalove struck Este foarte frumoasa si de asemenea melodiile ei sunt superbebig grin

lolita
| lolita a răspuns:

Imi place cum canta dar ca si persona, nu. Nu este un exemplu demn de uramat.

| inna a răspuns:

Da, foarte mult...melodiile ei vechi lonely, cinderella, let me be love strucklove struck ah ce vremuri.

Dar si astea noi suna binehee hee. Radar love struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Imi plac melodiile lui Britney Spears si cele vechi dar si cele noilove strucklove strucklove struck

| cretzufinish a răspuns:

DA...melodiile vechi, acum imi place cheala rolling on the floor

| mada. a răspuns:

Da, uneori mai ascult :-)

| vykkusor a răspuns:

Da, are o voce frumoasa.

| Flowerz a răspuns:

Da :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer... nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, mai ales acum că a trecut de acea perioadă dificilă din viața ei.
S-a echilibrat peână în final.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu, canta frumos dar...

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Da de 1000 de ori...nu are concurenta... dar daca te gandesti ca christina aguilera ar fi concurenta ei, as zice sa te mai gandesti o datahappy

| burit a răspuns:

Daaa!