| MarcelPop2 a întrebat:

O metoda de a creste barba mai repede? Vreau o metoda sigura! Mulțumesc happy! Funda

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Metoda sigura e sa astepti. Sa-ti creasca (mai) repede nu ai ce sa faci.

| octav005 a răspuns:

Metoda sigura este sa te duci la frizer si sa iti dea cu briciul. ca cei ce foloseau acum 10 ani.

mie mi-au dat la perciuni cu briciul si imi creste foarte des si repede.

| Ralukafay a răspuns:

Rade-te cu bigul in zona de pe fata unde vrei sa iti creasca parul si sigura o sa iti creasca foarte repede.

| Ralukafay a răspuns:

Rade-te cu bigul in zona de pe fata acolo unde vrei sa iti creasca si sigur iti va creste foarte repede.

| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Asteapta sa creasca cam 5 mm, astef incat sa poti vedea viitoarele insotitoare de pe fata, apoi aplica ulei de ricin.