| alexcoman34 a întrebat:

ce sa fac pentru a imi creste barba mai repede, am 19 ani si nu am mai deloc barba, dar vreau sa am... Ce as putea face!?

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

De obicei uleiul de ricin amestecat cu vitamina A poate ajuta la cresterea parului, dar in cazul tau nu stiu daca ar functiona avand in vedere ca barba ta este in proces de dezvoltare laughing)))))))by the way, de ce vrei tu sa grabesti procesul? bucura-te, baiatule...profita....Fetelor finute asa ca mine prefera sa fie sarutate de tipii cu fata fina, asa ca tine. Bafta!