| BlackStar13 a întrebat:

Am o problema, am 17 ani si nu imi creste barba(am numai puf...) si as vrea sa-mi creasca mai repede,va rog ajutati-ma daca stiti vreo metoda sau ceva.
Nu ma intereseaza raspunsurile gen =de ce ai vrea sa-ti creasca barba, ca barbatii sunt urati cu barba, sunt sigur ca vreau barba deci nu puneti raspunsuri aiure

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te razi in fiecare zi dar o sa regreti mai tarziu sa mergi toata ziua la baie si sa dai bani pe lame de ras din cauza asta.

| facepalmlol a răspuns:

Si in ciuda a ceea ce ai scris:

Mno', acum serios, de ce vrei barba?

| CersetoruVesel a răspuns:

rolling on the flooram 13 ani si am o gramada de puf si inca nu m-am ras ca sa imi creasca parulbig grin
Dar cred ca poti cauta pe google metode naturale de a face parul facial sa creasca mai repede

| BlackStar13 explică:

Da puf si nu inteleg ce e asa amuzant? la toti baietii le creste! .....doamne ce oameni incuiati la minte...