| anonimul0724 a întrebat:

O pasta buna de dinti pentru albire?
Eu in general folosesc aquafresh dar nu prea da rezultatelaughing)
Mersii

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Presara peste pasta de dinti, un praf de bicarbonat de sodiu si apoi spala-te nromal. Dintii se vor albii de la o zi la alta.

| AC4S4 a răspuns:

Daca vrei sa ai intr-un timp scurt dintii albi, urmeaza sfaturile date mai sus de ceilalti utilizatori.
Cel mai bine continui cu aceasta pasta de dinti (sau iti recomand Colgate) si te speli de 3 ori pe zi foarte bine. Intr-un timp mai lung vei avea dintii albi.

| Gabriel2424 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere o pasta de dinti pentru albirea dintilor, sigur vei gasi.

| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| One25 a răspuns:

Nu sunt un specialist dar aquafresh este o pasta de dinti generica iar reclamele la orice pasta sunt... reclame. Pentru albirea dintilor exista niste geluri dar cred ca ai putea sa intrebi la un cabinet stomatologic caci iti vor da gratis raspunsul si in plus s-ar putea sa iti dea si niste sfaturi bune. Parerea mea este ca albirea dintilor este un proces reversibil si deci nu mi-as batea prea mult capul cu asta.