| anonim_4396 a întrebat:

Buna,luna viitoare vreau sa ma fac roscata(nu rosu acela aprins, mai mult sa am reflexii de roscat) si ma bate gandul sa-mi fac si cateva suvite insa nu stiu ce culori merg mai bine pe parul roscat.Ma gandesc sa-mi fac parul roscat iar varfurile sa fie de un rosu mai aprins.Voi ce parere aveti? Credeti ca s-ar vedea bine?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Roscata cu putin albastru ( dar nu mult ) mie mi se pare ca ar da frumos big grin
Dar si ideea ta e buna.

| Athée a răspuns:

Eu zic sa te faci roscat mai inchis, nu doar reflexii, si sa faci SUVITE PE VARFURI( micute si dese ) de un blond-roscat, sau fa-le negre. ( sau amandoua ) Mie mi s-a pus pata sa ma fac bruneta cu suvite ALBE ( nu blonde ) la varfuri.

| Pau17 a răspuns:

Da! cu siguranta! Poti incerca si saten, blond pal sau Orange.big grin

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Suvite negre *-*