| zambetcald a întrebat:

O sa va cumparati incaltaminte de iarna cu sireturi sau cu fermoar?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Banii vorbesc!
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

Iarna asta am in cap sa`mi cumpar niste UGG`uri, si niste botine gen : http://4.bp.blogspot.com/......%257Eshoe- din-piele-intoarsa-gri__CSNI14112DK481999907_06_mare.jpg.

Dar, pana imi cumpar eu incaltaminte de iarna mai e, si daca ma atrage altceva pe loc. il cumpar.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Faraaaa laughing o sa merg la scoala cu papuceii de casa big grin

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Imi cer scuze ca nu ti-am raspuns la mesaj dar statutul de Utilizator Junior nu`mi permite sa trimit mesaje!
Ma gandeam la o solutie pentru problema ta. Cred ca am gasit-o!
Poti vorbi cu mama ta si sa ii spui ca cizmele acelea sunt la moda, ca iti plac foarte mult si daca nu le porti acum atunci cand sa le porti?
Plus de asta cizmele acelea nu sunt de dama! Sunt de copii cu varste cuprinse intre 8 si maxim 15 ani!
Si daca te-ai saturat de ghetutele cumparate de ea, eventual iti poti aduna tu niste banuti si/sau sa o rogi pe sora ta sa iti cumpere unele mai frumoase!
Inca odata imi cer scuze ca nu ti-am putut raspunde pe privat!

| CubuleţDeCiocolată a răspuns:

Fermoar...e mai practic iarna...
Sireturile se uda in zapada.si daca plouaa.:-

| Anddreee a răspuns:

Fermoar, sa ma incalt mai repede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer incaltamintea cu fermoar, cat mai simpla, mai practica si de buna calitate.

| ilovecandy a răspuns:

Fermoar.clar! e mai tehnic si mai rapidtongue

| DeNiSaAnDrEi a răspuns:

Si cu fermoar si cu sireturi

| DoareaCary a răspuns:

Da...ii tare sa ai incaltaminte cu sireturi.mie cel putin imi place!