| anonim_4396 a întrebat:

O ținută pentru revelion? big grin

Costum? O îmbrăcăminte smoking sau Casual(sneakeri, pantaloni negri, cămașa)?

p.s : Petrecere de revelion la restaurant + after

4 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De ce nu ii intrebi si pe ceilalti tipi cum vin imbracati? Ar fi ciudat sa fii singurul imbracat diferit, fiindca ai fi ascultat de sfaturile unor necunoscuti de pe internet.

| GPA a răspuns:

Ce relevanță are, omule, tot ce spui tu cu ce-am întrebat eu? Te simți mai inteligent dacă ai spus asta sau? Sau e vorba de nebăgare de seamă și cauți să fii băgat în seamă? Să mor eu dacă vă înțeleg pe unii... laughing

Off-topic din start :-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În pijamale

| GPA a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-a luat foarte mult să gândesti asta, nu-i așa?

Penibil laughing)))))), apreciez efortul c-ai încercat să mai încasezi un răspuns.