| Azazea a întrebat:

O vopsea de par buna argintie care sa dureze mult? as vrea sa imi raspunda cineva care chiar a folosit sau foloseste, as vrea sa imi fac parul alb si nu prea stiu care vopsea este mai buna.

8 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Te sfatui sa folosesti nuantatoare care se iau dupa 8 9 spalari.
albul si argintiul sunt culori destul de neobisnuite si multe guri rele cred ca sunt si pe la tine prin zona.
daca te vor dobora ast ava dura pana la a 9 spalare, daca este permanenta, o sa fie un razboi continuu, nu crezi?

| Azazea explică (pentru stark47):

De ce sa fie razboi continuu? laughingeu vreau o culoare permanenta, stii vreo vopsea buna? nu ma intereseaza de altii, acum am parul roz intens deci chiar n-am nici o treaba cu nimeni, vreau sa fac parul alb si sa refac rozul pentru a fi mai deschis, deci ce alb imi sugerezi? big grin

| stark47 a răspuns (pentru Azazea):

Albul tinde sa imbatraneasca putin aspectul.insa la farmacie gasesti cam toate paletele de culori inclusiv cea pe care o cauti.
roz zici...foto cu tine pe adresa de email?(m-ai facut curios)

| Azazea explică (pentru stark47):

Ah lol esti baiat laughing
si nu imbatraneste presupun depinde de fata fiecaruia laughing si cum ziceam nu intentionez sa stau cu parul alb, cred ca as arata ca o pitzi mai ales ca am pielea mai inchisa la culoare, desi cu roz deschis o sa arat ca o tiganca laughing) voi vedea laughing oricum deja mi-am luat o vopsea sper sa fie buna si sa imi iasa cum vreau big grin

| stark47 a răspuns (pentru Azazea):

Poza tot n-ai trimis happy

| Azazea explică (pentru stark47):

Pai nu intentionez laughing

| stark47 a răspuns (pentru Azazea):

Pai bine ma laughing

| Azazea explică (pentru stark47):

big grin