| ғaĸer a întrebat:

Oamenii tatuati sunt vazuti rau?

Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Cat timp esti vazut bine de familie si prietenii apropiati, eu sunt de parere ca nu conteaza ce spune "lumea". Nu poti judeca gusturile unei persoane, eu personal nu am nicio problema cu persoanele care au tatuaje.

8 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Oamenii care poarta costume respectiv politicientii sunt vazuti rau, nu cei care poarta tatuaje.

| J0B0MAT a răspuns:

De oamenii cu mintile inguste.

| Anonimuserr a răspuns:

Aş începe a spune că în mentalul colectiv de regulă da, sunt văzuţi ca,, golani" persoane fără caracter. Le este inoculat acest lucru. Şi nu este bine, sincer este o gândire greşită dar noi ca un tot unitar nu putem schimba mentalităţi şi oameni, este imposibil. Putem doar să ne schimbăm pe noi în bine şi percepţia noastra asupra acestor oameni ş.a.m.d. În general, persoanele în vârstă şi cele peste 40 de ani au această opinie nefastă dacă aş fi să încadrez în vârste.

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru Anonimuserr):

Oamenii tatuati persoane fara caracter? Nu are absolut nici o legatura. Fotbalistii, Cantaretii, Luptatorii, Etc. Oamneii de succes. Este un moft si atat.

| Anonimuserr a răspuns (pentru BogdantheDreamer):

Asta este concepţia unora. ғaĸer a întrebat şi i-am dat un răspuns.

| Eastwood a răspuns:

Acum depinde si de oamenii care ii privesc, pentru niste oameni mai invarsta normal ca ii privesc rau, deci, depinde de oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de unii da, de alții nu.

| Lilulilu123 a răspuns:

Eu nu am nimic cu ei, chiar imi plac tatuajele happy dar din pacate sunt vazuti prost de anumiti oameni si pot intampina probleme atunci cand vor sa se integreze intr-un colectiv.