| GEORGY_4531 a întrebat:

Oare ce mananca fetele de la Next Top Model de arata asa bine? As dori sa stiu si eu!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam ca un model trebuie sa fie un exemplu foarte bun de frumusete feminina da nu sunt nici pe departe de cum ar trebui sa arate o femeie frumoasa...

| Cherilyn a răspuns:

Cine, anorexicele alea?! straight face

| hunterpainting a răspuns:

Nu ti se potriveste tie ce mananca ele.

| FlyingSoul a răspuns:

Tot ceea ce vezi la ele ii 80 la suta operatii estetice, 10 la suta ingrijire ca sa nu fie nevoie sa repete operatia si 10 la suta vegetatie, salta, legume. Dar nu cauta sa tintesti perfectiunea. Daca nu esti originala vei regreta. Nu cauta sa ajungi ca ele, cauta sa te uiti in oglinda si sa corectezi ceea ce tu crezi ca iti strica imaginea.

| crazyinlove a răspuns:

Nu mananca! laughing

| Comandocip a răspuns:

E simplu mananca in principal salate. si fructe..nu mananca lucruri ce contin grasime...nu mananca dupa ora 6 ..si nu tine doar de alimentatie.ele mai fac si sport...merg la sala. evry day.+ ca dupa au antrenor personal