| Losnams a întrebat:

Oare credeti ca merita sa ma tund periuta având în vedere că am părul destul de lung, sunt putin plinut la fața si imi las si barba, am 16 ani? Dar oare daca sunt putin plinut la fața imi sta bine periuta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu imi fac griji cum ai arăta cu barbă, la varsta ta.

| Ineys a răspuns:

E calumea barba aia la 16 ani sau o porti doar asa, chiar daca e juma' de barba? Pe multi ii vad cu barba rara sau discontinua sau cativa, scuza-mi expresia, *** pe fata. laughing
Daca nu e decenta, zic sa nu-ti bati capu' si sa astepti pana creste calumea, atunci poti sa tii-o lasi.

| Losnams explică (pentru Ineys):

O rad de 2 ani si mie imi place.

| Alverto a răspuns:

Nu, eu zic sa îl lași la fel având în vedere că ai fața mai rotundă

| AwGenetix a răspuns:

M-am tuns eu recent. nu prea a fost o idee bună.