| zambetcald a întrebat:

Obisnuiti sa va periati parul foarte mult seara inainte de culcare?

11 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Da

| blueangel99 a răspuns:

Da, câteodată. Pieptănatul părului înainte de culcare este binevenit.
See more here:http://www.superdistractie.ro/pieptanatul_parului-a253.html
http://www.pro-sanatate.com/pieptanarea-parului/
Pa,pa!

| negru30 a răspuns:

Da si nu il am scurt

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu sincer nu mi-l periez inainte de culcare.in timpul zilei o fac de cate ori e nevoie (2-3 ori), dar nu mai mult pentru ca nu e sanatos nici pentru par.

| Rockart a răspuns:

Câteodată da ca să nu am probleme dimineaţa cu descurcatul.

| Anonymus314 a răspuns:

Aaaam... nu

| IrinaAniri a răspuns:

Doar dupa ce ma spal pe cap, in rest nu

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Eu nu mi-l periez deloc inainte de culcare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-l periez intotdeauna.Este bine sa te piepteni pentru ca scoti din par toate impuritatile acumulate de peste zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu il periez ca oricum dimineata tot ciufulit ii... dar seara obisnuiesc sa ma dau cu un spray pentru volum(nu fixativ) si parul devinemai moale si nu ma trezesc cu el incalcit.Chestia ii ca eu am par scurt si e mai usor de ingrijit, dar totusi laughing

| titel1 a răspuns:

Nu