| AbeautifulMind a întrebat:

Ofert fundita! Am impresia ca sunt urat si cateodata imi pierd increderea...stau destul de prost cu fetele am nevoie de o parere sincera oricat de dureroasa ar fi, de preferat de la o fata. poza cu mine:

http://i.imgur.com/R7CTLyj.png

chiar asa trasaturi urate am? :| cum spun toate fetele

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mie,nu mi se pare că ești urât.

''Dacă tu crezi că ești urât nu te poți aștepta ca cineva să te contrazică.''

Urmează principiul ăsta ca să ai mai multă încredere în tine.

| RainmakerX a răspuns:

Mda...initial chiar am crezut ca vorbesti serios. Bine zis "ai impresia", ti se pare omule, incearca sa ai mai multa incredere in tine si sa nu mai fii atat de negativist.
Omule, normal ca stai prost daca nu ai intalnit inca persoane care sa te inteleaga. Aspectul nu are nicio legatura cu asta in cazul tau...

Eu unul cred ca esti negativist, foarte foarte negativist, de aceea ai aceste probleme. Esti mult prea dur cu tine si nu-ti dai seama ca esti cu mult peste altii.
Depinde foarte mult de ce caracter ai, poate din cauza lui nu ai noroc cu fetele.
Hai bafta! Daca tu zici ca esti urat atunci cine sunt eu sa te contrazic? Nu, nu esti.

*Intrebare : Tu ce fete ai intalnit pana acum? Fetele alea ori au fite de fite ori isi bat joc de tine/glumesc.*

| Lioana a răspuns:

Daca stai prost cu fetele nu e pentru ca esti urat. Dupa poza pari un baiat care poate trece drept dragut dar conteaza atitudinea. Cum te porti tu cu fetele si ce astepti de la ele?

| peperonies a răspuns:

Pai normal sa nu le placa fetelor de tine. din poza aia rezulta clar ca iti plac baietii.

| Xpressurself a răspuns:

Chiar nu conteaza. fetele se uita la caracter. daca esti masculin, sociabil, descurcaret.

| Cσcσ a răspuns:

Tu vorbesti serios? Chiar te crezi urat? Baiete, am intalnit pe facebook adevarate specimene ale urateniei care aveau mii de like-uri si urmaritori.
Stai linistit, nu esti deloc asa cum crezi.
Succes!

| Kenya a răspuns:

Nu esti urat rolling on the floor Dar nu conteaza, poti sa ai un aspect frumos si in cap sa n-ai nimic.

| MidnightR a răspuns:

Ce vrajeala ai in tine laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu esti chiar asa urat cum spui tu, mie imi pari chiar simpatic. Acum depinde si de caracter, daca esti frumos si nu stii sa te comporti, te bati, fumezi, etc, nu te va mai pacea nici dracu. Daca tu crezi ca esti urat si traiesti cu acest lucru, e normal sa fie asa. Mai bine incurajeaza-te singur, incearca sa iti intaresti increderea de sine. happy Bafta!

| Francesca_Gabriela_2000 a răspuns:

Mai,ce sa zic, nu esti urat deloc.Esti chiar foarte dragut.Baitul perfect ca sa zic(Nu stiu nimic despre compotamentul tau). Semeni cu Jake Short si iti dau un sfat cu fetele:Arata-le ca esti grijuliu cu ele, si o sa sara pe tine.Succes!