| stoicus a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste sfaturi in dragoste.
Problema e ca eu sunt singur si nici o fata nu se agata de mine. De fapt se agata dar numai urate din pacate.
Problema e ca eu sunt un nenorocit, adica si eu sunt urat dar prefer fetele frumoase...insa fetele frumoase nu se uita la mine.
Cum sa fac ca nu mai pot sa stau asa singur?

Răspuns Câştigător
| cocoeu a răspuns:

Si a vb virgina.da pana imbatraneste de ce sa stea tot langa una urata? cauta ma una frumoasa nu te lua dupa astia.cat de urat esti? esti mai urat ca limba rusa? daca nu inseamna ca ai sanse,, baga papagalu la inaintare

8 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

De ce preferi fetele frumoase? Nu frumusetea conteaza asa de mult, conteaza sufletulwinking.Si cum este persoana, felul ei de a fi.Pe parcurs imbatrineste, ce faci atunci? Trebuie sa te schimbi.Cauta frumusetea interioara.winkingNu te mai gandi ca esti URAT. Gandeste'te ca cine te place, te place asa cum esti si PUNCT:big grin
sper ca te'am ajutat.

| cocoeu a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Si a vb virgina.da pana imbatraneste de ce sa stea tot langa una urata? cauta ma una frumoasa nu te lua dupa astia.cat de urat esti? esti mai urat ca limba rusa? daca nu inseamna ca ai sanse,, baga papagalu la inaintare

| Missdaydreaming a răspuns:

Ce urat poti sa spui despre fetele alea... in loc sa te gandesti ca ele simt ceva pentru tine si le ranesti... ceea ce nu stii tu e ca o fata - asa cum o numesti tu, urata - ascunde mari cantitati de senzualitate placere etc. nu fi fraier incearca, poate iese mai bine decat cu una "frumoasa" tongue

| XteoX a răspuns:

Pai aranjeazate si tu. Fi de treaba cu fetele. Nu stiu ce sa zic. O sa gasesti si tu pe cineva odata.

| buanna a răspuns (pentru XteoX):

O persoana chiar daca nu e frumoasa pe din afara, poate fi frumoasa pe dinauntru ei, adica cu un suflet curat si sa stie ce vrea sau sa nusi bata joc de cei din jurul ei

| deea27andreea a răspuns:

Vrei o fata frumoasa ca sa iesi si tu in evidenta si sa te dai mare?

| stoicus explică (pentru deea27andreea):

Nu, vreau o fata frumoasa ca sa o iubesc.

| Anna_9600 a răspuns:

Pai. inainte de toate, fiecare persoana este frumoasa-n felul ei, ce-ar fi sa le acorzi o sansa si acelor fete care le cataloghezi "urate"? N-ai nimic de pierdut. si ar putea iesi ceva frumos de aici. acum depinde de alegerea ta.
Si nu te mai subestima atat, poate totusi, pana acum n-ai gasit persoana potrivita.
Te pup si mult succesc! :* >:d

| envy18 a răspuns:

Asta nu inteleg la voi cum sa cataloghezi o persoana urata? adica toata lumea este frumoasa in felul ei,