| Patricia a întrebat:

Ok...Imi cade foarte mult par din cap, ce as putea face? Am folosit pana acum o luna samponul si balsamul de la SYOSS(roz pentru stralucire) si acum samponul si balsamul de la Pantene (care nu sunt din aceeasi gama, samponul e pentru par bogat si rezistent si balsamul pentru anti-rupere)

2 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Pai,exista un tratament de la Gerovital pe care ar trebui sa-l ti 2-3 luni, e foarte buni si are rezultate garantate pentru ca l-am incercat si l-au incercat si multe alte fete care au fost multumite de el, tratamentul consta intr-o lotiune cu petroleum si sampon http://www.desprecosmetice.ro/......petroleum/ iti intareste firul de par, ajuta si la crestere si mai ales laa problema ta. good luck.

| paffyxfairy a răspuns:

Stiu, si mie mi s-a intamplat, deoarece am parul foarte lung. Dar mi-a trecut cu un singur sampon REVALID. Te asigur, e cel mai bun si nu iti mai cade parul si nici nu se rupe usor.winking Fundita?; o3