Întrebare recomandată | Dulceață1 a întrebat:

Un șampon pentru vârfuri despicate și uscate care sa-mi mențină și buclele? Precizez că am folosit balsamul și șamponul de la gama syoss curls și mi-a uscat vârfurile la maxim.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Varfurile despicate se rezolva numai cu foarfecul, eliminaud-le de acolo de unde s-au inspicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șampon cu ulei de cocos și lotus pentru păr uscat și tern la 20 de lei.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Taieți tu ce vezi despicat în părhee hee

| ariastuff a răspuns:

Ai putea sa mergi la coafor sa vezi daca ai varfurile despicate daca nu le ai schimba balsamul