| Lor33d a întrebat:

Ok, so nu stiu daca va raspunde cineva deci, a inceput vara si vreau sa schimb ceva, incepand cu bronzul ajungand la par deci vreau sa imi fac parul cu movie colors ICE, ok am parul gen http://www.fabrica-de-extensii.ro/......atural.jpg si vreau sa stiu din experientele voastre cum arata si daca arata bine, in special daca merita banii. Ok, merci dau papion sau funda sau ce se da aici grabiti-va sa-mi dati raspunsuri ok de folos

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Daca il ai mai lung, cu atat mai bine, se va vedea si mai tare culorile parului tau.
Daca se merita sau nu? Pai, ai grija la nuanta efectiv aleasa de tine, sa nu porti haine cu culori care sunt opuse ca intri in probleme.

| Lor33d explică (pentru Mayar):

Multumesc mult!

| Mayar a răspuns (pentru Lor33d):

happy
Sa iti faci o poza sa vad cum arati la par! :X