| lorrena97 a întrebat:

Pana la ce varsta creste in inlatime in medie atat o fata cat si un baiat?

Răspuns Câştigător
| Anndrreiiutta a răspuns:

Un om creste in inaltime in medie pana la 25 de ani. Exceptand pe oamenii pitici care pot sa nu mai creasca mai mult de 1 metru.

5 răspunsuri:
| JoAnne9 a răspuns:

Fetele cresc mai repede-termina pe la 15 ani.Baietii cresc mai incet-termina pe la 18 ani. FUNDA!

| IoanaLoredana a răspuns:

Stiu sigur ca fetele cresc in medie pana la 20 de ani iar baietii pana la 19happy

| mattdemon a răspuns:

Fetele cresc pana la 16 ani iar baietii pana la 22

| Vendetta23 a răspuns:

Eu stiam ca varsta medie este 23thinking

| BiiiaBiii a răspuns:

Baieti cam pana pe la 18-20 si ceva asa si fetele pana pe la 15 maxim 20 si ceva de ani.