| Justmeee a întrebat:

Pareri despre masajul anticelulitic? Sau ce este mai eficient pentru diminuarea celulitei?

Merg la sala in fiecare zi si alimentatia este una corecta, dar tot nu pot scapa de ea.

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.
Foloseste o crema de la Elmiplant, este eficienta.
Sper ca te-am ajutat!

| Libelle a răspuns:

Pai cam peste tot se aude ca crema anticelulitica nu are efect daca nu faci si masaj pe zonele alea in acelasi timp. Cumperi un dispozitiv de masaj, si o crema profesionala.
Unele bune sunt aici, dar si pretul e pe masura. Si nu`s de la firme renumite sau nu le gasesti prin cataloage de produse, din astea se folosesc si la unele saloane. Dar trebuie` sa iti permiti http://www.cosmeticeprofesionale.ro/......orporala:1

Bine, ca poti incerca si un gel sau crema la 50 de lei, dar nu iti garanteaza ca te ajuta.