| jessi12 a întrebat:

Parfumul Little red dress persista sau doar miroase frumos si atat? (Scuzati-ma ca pun atatea intrebari despre parfumuri dar vreau sa-mi mai cumpar si nu stiu daca sunt persistente)

Dau funda celui mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| heilume a răspuns:

Eu am little red dress, este dulce si persista mult! am incercat aproape toate parfumurile de la avon si asta este cel mai super, adica persista si miroase super!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am incercat, dar iti recomand Fleur de la Avon. Mirosul de la acest parfum chiar persista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refer ca nu am incercat little red dress.

| Ruxandra15 a răspuns:

Da persista, la fel si Littel black si white

| TrunkSss a răspuns:

Eram cam adormit intr-o dimineata si mi-am dat cu asa ceva. A mirosit pana am ajuns acasa, vreo 5 ore. Persoanele din jurul meu se intrebau ce parfum e ala, habar nu aveau ca vine de la mine.
Oricum, mi-am dat seama de chestie, abia cand am ajuns acasa.

| unicorn09 a răspuns:

Da,dureaza destul de mult si miroase si foarte fain.

| jessi12 explică:

#Only1one - Am Pur blanca blush ..si da persista si miroase bine el.

| Only1one a răspuns:

Eu am little red dress...si pot sa-ti spun ca mirosul acestui parfum tine cam 20 de minute. Daca vrei un parfum care chiar persista poti incerca Pur Blanca Blush....are un miros placut si chiar persista. Ciao :*