| briana a întrebat:

Vreau si eu denumiri de parfumuri persistente. Ce parere aveti despre parfumul Cristian Lacroux Nuit de la Avon persista?

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am Divine albastru de la Oriflame si miroase super, l-am recumparat de 4 ori si nu e scump.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună Briana şi Avon este o firmă bună dar una e să le iei de la magazile originale, de exemplu Bipa, există în toata Europa sunt parfumuri adevărate, scumpe dar extrem de bune, cum doreşti tu dar cu 50 de lei fără 50 de lei tot aia e.
O seară bună!

| briana explică (pentru Brâncuşi):

Nu cu 50 intre 100 si 150 lei. Cel de care am intrebat costa 100 lei.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Cristian Lacroux Nuit de la Avon - parere personala, l-am primit cadou si nu imi place. Mirosul ma duce cu gandul la un individ la costum transpirat dupa o zi de alergat prin trafic. Pentru barbati, exista ceva foarte persistent si miroase bestial - P6. Un singur "puff" pe guler poate sa tina si cateva zile. E destul de scump si se gaseste in sex-shop-uri dar merita fiecare leu. Atentie la imitatii - vezi sa fie un sex-shop sau un magazin online cat decat serios, cu o imagine buna. Sper ca am fost de folos.

| briana explică (pentru Afa_Ceri_Cata_Log_1984):

Ma refeream la varianta feminina

| kikatsuki a răspuns:

Incearca onebig grin