| Pinkvanilla9 a întrebat:

Parfumurile Tesori D'oriente se gasesc in DM-urile din mall din Constanta(mai exact City Park)? Ce parere aveti despre ele(persistenta, pret). Care va place cel mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firma Tesori se gaseste in Dm, Cora si in Mega Image. Pretul e foarte mic ( 26-30 lei ) si despre persistenta nu stiu ce sa zic pentru ca au trecut foarte multi ani de cand n-am mai folosit. Totusi 3-4 ore cred ca persista. Cel mai mult imi placea Hammam si fiore del dragone. In DM sunt testere.

| Pinkvanilla9 explică (pentru anonim_4396):

Ce tare fix la Hammam și Fiore del dragone m-am gândit când am zis că le cumpăr.Mersi de răspunshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pinkvanilla9):

Alea imi plac mult, ma tenta sa le recumpar anul asta dar am dezvoltat hipersensibilitate la mirosuri si ar fi stat degeaba. laughing Cu drag. :*

4 răspunsuri:
| spraytag88 a răspuns:

Nu se gasesc. Oricum nu sunt bune.

| Pinkvanilla9 explică (pentru spraytag88):

Scuza-ma daca te deranjez, poți să-mi spui de ce nu sunt bune? Eu am auzit numai de bine de ele, chiar și eu m-am informat înainte să cumpar pentru că mi se par prea ieftine, sa nu facă reacții alergice laughing