| BRoxana a întrebat:

Parul impletit creste mai repede si mai sanatos?:-s

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu creste mai repede daca il impletesti, alte lucruri il fac sa creasca repede si sanatos in nici un caz implectitul nu ajuta la crestere, la fel cum au zis si ceilalti acest lucru ajuta la descurcarea lui mai rapida insa cam atat. Un par sanatos este un par bogat, ingrijit in mod natural, nu cu produse care par ca ii fac bine dar de fapt ii fac mult rau, rezultatul observandu-se in timp. Aveti grija ce alegeti cand e vorba de parul vostru. E una din bijuteriile femeilor.

| Derye a răspuns:

Nu, clar nu. Parul nu are cum sa creasca sanatos. Parul este sanatos, daca nu se folosesc produse precum: placa, ondulatorul, mersul la coafor prea mult, si alte produse de coafat si stilizat.

| Ruxiii a răspuns:

Nu cred ca parul impeltit creste mai repede si mai sanatos.Cred ca impletindul si tinandul mult timp impetit incepe sa se rupa.

Si referitot la ce zice Derye!
Eu nu folosesc produse precum : placa, ondulatorul si ce ai mai enumerat tu acolo, si cu toate astea mi se rupe pentru ca il tin in permanenta prins.

| razadeluna a răspuns:

Daaa e adevarat

| BubbleGumyy a răspuns:

Nu adevarul e ca parul impletit nu lasa parul sa se incalceascasi iti onduleaza parul

| Elena_7763 a răspuns:

Nu creste mai repede, dar e mai usor de descalcit, nu se despica atat de repede si obtii niste bucle frumoase.

| Elena_7763 a răspuns:

Nu creste mai repede, dar se descalceste mai usor, se despica mai greu si obtii niste bucle frumoase.

| MyTzZy a răspuns:

Da! Am incercat si eu si chiar functioneaza! Merita sa incerci!

| kairy65 a răspuns:

Parul meu este de 1 m.si chiar nu stiu cum sa-ti raspund la intrebare.Adica eu in timpul vacantei de vara mi-l tin despletit, datorita faptului ca in timpul scolii il tin impletit.Matusa mea mi-a spus ca parul impletit creste mai repede. Dar nu mi-a spus nimic de partea cand creste sanatos daca il tii impletit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si eu am incercat
si mi-a crescut parul. Da bine, nu ii si sanatoslaughing este doar mare