| XatomisX a întrebat:

Parul meu este foarte moale, drept si lipsit de volum de ce?

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Lord...pentru ca asa te-ai nascut cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai parul blond?

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Asa e parul blond, si eu sunt blonda naturala. Ca sa ii mai dau ceva volum dupa baie il usuc cu feonul si il prind in crestetul capului si dupa il impletesc. Il las asa pana de dimineata si are mai mult volum si este cret. Ca sa nu fie cret un pieptan umezit si foarte putina placa isi face treaba.

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

La mine mai si cada da asta e parul blond nu ai ce-i face e prea moale laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru XatomisX):

Si la mine, cat sa faci o peruca din el laughing. Dar cica cresc mai multe fire persoanelor cu parul blond si le cad si mai multe fire, al drecu' echilibru. Oricum eu sunt multumita de el, mama e bruneta si al ei e gros dar si aspru deci il prefer pe al meu. Chiar daca acum stau cu tinctura de ardei iute in cap ca sa creasca mai repede si des laughing.