| DiannaDi a întrebat:

Parul meu este natural, nevopsit, saten inchis. Daca îl vopsesc, îl pot deschide din vopsea, fara decolorare sau decapaj? Ma gandesc la un ciocolatiu deschis sau caramel

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate. Daca erai blonda, s-ar fi putut pune o nuanta mai deschisa de vopsea.
Pe par saten inchis, nu se poate obtine par deschis, necesitand o decolorarea in prealabil.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Te poti doar decolora. Decapajul presupune scoaterea culorii din parul vopsit, dar tu nu esti vopsita.