| ella_7332 a întrebat:

Parul meu se incurca fff repede dupa ce il pieptan sad si are un aspect urat cand este incurcat sad

ce pot face? >funda:

10 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai daca se incurca repede inseamna ca este deshidratat, ia incearca sa ii pui masti hidratante sa vezi ca nu ti se va mai incurca atata.succes

| Betty a răspuns:

Balsaaaaam! Pentru asta exista balsamul, parul tau are mare nevoie de el! nu te zgarci pune chiar si un pumn intreg pe tot parul exceptand radacina... face minuni!

| Ancutsa a răspuns:

Buna, ella!
ai putea sa ti-l prinzi in asa fel incat sa-ti placa.
daca ai parul ars la capete ai putea sa tunzi din varfuri, si de la asta ar putea fi.
sau poti folosi un balsam pentru par, nici nu-l distrugi, nu il afecteaza, si nu dureaza decat 5 minute sa-si faca efectul (dupa ce te-ai spalat pe cap cu sampon).

Sper ca te-am ajutat! :*.

| LoOran_1745 a răspuns:

Spray de la Dove, e foarte bun eu il folosesc si se descurca si fara sa il pieptan:*

| misa_4217 a răspuns:

Poti folosi un ser pentru descurcarea parului; sau balsam si mascawinking

| babyyou a răspuns:

Te-as sfatui sa incerci un spray pentru a-l descurca mai usor si sal piepteni mai des, sau daca crezi ca se vede urat dupa ce il descurci prinde-l intr-un coc lejer sau coada

| beAuTY_6320 a răspuns:

Pai... exista la avon. un gel care ti-l descurca si iti lasa un aspect frumos si un miros placut pentru il folosesc si eu chiar ti-l recomanda:*

| Bianca29_9665 a răspuns:

Tine-l legat in coada si incearca masca pentru par din ou si mai uita-te pe net de masti pentru par poate gasesti mai bunebig grinfundita?:X

| Sweet_3490 a răspuns:

Si al meu se incurca des.Iti recomand sa-l ti cat mai mult in coada si daca te piepteni de 2 ori pe zi merge(dimineata si seara).

| Princess_4668 a răspuns:

Incearca gliss http://www.gliss.ro/......epair.html e foarte bun :*