| BruneTTe a întrebat:

Pastilele Forcapil [pentru caderea parului] sunt bune? Ati incercat? In cat timp ati avut rezultate?
Daca ati incercat alte pastile si vi s-au parut bune, spuneti-mi si mie. Mersi mult!

1 răspuns:
| BIOO a răspuns:

Nu. Nu sunt bune niciun fel de pastila pentru organism. Poate nu stiai ca-ti poti regenera si trata parul si pe cale BIO, nu ingerand tot felul de chimicale care-ti pot distruge viata si sanatatea! Daca doresti sa discutam, da-mi id-ul tau in privat si iti recomand programul BIO! Succes!