| xXx_6498 a întrebat:

aceasta nu este o intrebare si un sfat pentru persoanele care le cad parul.Cu mult timp in urma imi cadea parul in draci, dupa ce faceam dus, cand dadeam cu mana prin par, cadea cate un pum de fire, am incercat toate produsele anti cadere, dar fara nici un rezultat.
Prin 3 lucruri am scapat de caderea parului:
1. Mi-am luat samponul ActiviaPland-miere si galbenele(gasiti in plafar la 10 lei)
2:Mi-am luat de la farmacie niste pastile de la OZONE-ZINC, CALCIU SI MAGNEZIU contineau(mama le-a luat nu credeam ca ma ajuta cu ceva dar m-am inselat, ca si samponul de altfel)
3.Nu prea am mai bagat in seama cadere si uite ca folosind acele produse am scapat.

Mentioneztongueastilele alea nu-s bune doar pentru cadere, aujuta si organismul(se ia 2-3 pe zi).
Acum nu mai am nici un fele de probleme cu caderea parului, nu mai i-au nici pastilele alea, si tot numi cade parul(am folosit cam 2 tuburi de pastile in total, dupa care m-am lasat)

Deci asa am scapat eu de caderea parului, sper sa reusiti si voi.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mulțumim pentru că ne-ai împărtășit din experiența ta!

| Deea a răspuns:

Multumim frumos! o sa incerc si eu pentru ca si mie imi pica parul destul de tare!

| Mirruna a răspuns:

Vaaai, te iubeeeeeeeeeeeeeeeesscccccccccc big hug

si eu sufar de aceeasi problema sad si sper sa imi treaca big grin