| Ralluca25 a întrebat:

Buna,produsele de la Gerovital pentru caderea parului sunt bune, dau rezultate? happy

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy doar cel pe baza de petrol, in rest nimic nu e bun, cel putin cand am folosit eu, cu multi ani in urma, dadea randament..acum nu as baga mana in foc..am cheltuit bani fara nici un efect, am parul lung si nimic din ce cumparam nu era bun, asa ca am trecut pe cele babesti.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea cu petrol nu sunt bune, la inceput merge dupa ce nu mai folosesti isi pierde efectul.
Incearca Revalid, fiole.

| Marius1985 a răspuns:

A folosit mama si a spus ca nu a fost multumita. Pana la urma a dat de astea: http://track.follixin.ro/product/Follixin/?pid=125&uid=1419
Si au functionat, asa ca merita incercate.

| Kryss13 a răspuns:

Pentru parul meu este bun..am incercat doar o data si dat rezultate. sper sa dea in continuarehappy O seara buna!happy