| Malina07 a întrebat:

Pe 11 aprilie la scoala am ora deschisa cu toti profesori. dirigintele ne-a spus sa venim frumos imbracatcu ce sa ma imbrac? spuneti-mi malina. enache@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| CatalinCataCatalin a răspuns:

Daca ai costum de la scoala este bine daca nu iti iei o camasa(mov,alba),sacou(albastru inchis), pantaloni(albastru inchis), cravata(papion)si pantofi daca nu ai nimic din astea imbracate cu ceva albastru inchis sau negru succes

1 răspuns:
| MaryAnne a răspuns:

Draga maly

La scoala mai ales ca ai ora deschisa ar trebui sa vii in pantaloni sau o fusta( depinde de vreme) o camasa alba, cravata daca ai! Atata tot!

Succes la ora!