| Balan_Mihaela_1992 a întrebat:

Pe aplicatia joom pot sa cumpar cu punctele fara sa dau bani? Am 525 de puncte adica 525 lei. Pot sa cumpar fara bani?

4 răspunsuri:
| LeXiBaBy a răspuns:

Da. Poți sa cumperi lucruri cu punctele fără sa dai bani. Ți-aș sugera sa le folosești cât de curand căci expira in 180 de zile.

| Runcan_Ilie_1979 a răspuns:

525 puncte sunt exact 5, 25 lei nicidecum 525;-)

| IanaIana9 a răspuns (pentru Runcan_Ilie_1979):

Nu-i adevărat, sunt 525 lei, eu am procurat multe chestii cu puncte și exact câte puncte, atâția lei valorează, și da, poți procura cu puncte fără să dai bani.

| LauraMaria2020 a răspuns:

5,25 lei