| qsdfvybubi a întrebat:

Pe ce produse sa ma bazez in diata de ingrasare! ..nu vreau raspunsuri gen Fast-Food.....sii stiu ca alimente bogate in calorii.dar care sunt alea? fundita

1 răspuns:
| mihaela23_8768 a răspuns:

Pe alimente bogate in calorii,ca si:paine,paste cu diferite sosuri,depinde ce iti place,branzeturi,cascaval,unt, fruncte bogate in calorii gen bananele, carne, dar prajita, alune. Incerca sa ai 5 mese pe zi, adica micul dejun, o gustare, pranzul, dupa amiaza inca o gustare si cina.Incearca sa mananci inainte sa te duci in pat.Si nu in ultimul rand mananca dulciuri.Rezultatul o sa fie garantat.