| irinuk28 a întrebat:

Imi poate da cineva "o cura de ingrasare" ca sa zic asa? Dar una testata sau macar sa stiu sigur ca o sa de-a ceva roade(caci vreau sa mai acumulez cateva kg) dar sa nu fie luate de pe net.Va rog mult, as fi recunoscatoare.
P.S. Nu vreau raspunsuri gen " ia vitamine", "infuleca tot ce gasesti" sau "mananca de la fast-food" etc.
Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar fi INDICAT să consulţi un medic NUTRIŢIONIST!

Toate cele bune.

| ilbeblack a răspuns:

Eu asa ti-as recomanda sa mananci tot ce prinzi la orice ora si mananca sa te saturi.eu de exemplu in timpul facultati stau la camin
si am ajuns sa mananc 1Kg de cartofi odata si o franzela si mananc la orice ora cand ma ia foamea bag in mine si in 5 luni am pus 10Kg pe mine big grin.si ca sa pui pe tine si sa nu faci burta sa ramai asa "sexy" bagai si cate 1Km de alergare in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat!

| irinuk28 explică (pentru ilbeblack):

Hm,multumesc de raspuns..Totusi partea cu alergatul, o las pe mai inkolo cand probabil o sa vreau sa dau jos kilogramelaughing