| dancapitan a întrebat:

Pe voi parintii v-ar lasa sa va imbracati Gothic?

12 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Nu stiu, cred ca m-ar lasa daca ar ajunge la concluzia ca nu ma identific cu acel stil si ca o fac doar din moda:*

| elena a răspuns:

Putin cam socanta, dar foarte interesanta...priveste!

http://www.google.ro/......tp?/images

| Annitu a răspuns:

Hmmrolling on the floor nu cred.laughingoricum nu mi-ar pasa de pareriIe Iorthinking

| Criiss16 a răspuns:

Buna.Acum vreo 2 ani ma imbracam mai mult in negru. dar nu eram gotica. Oricum nu exageram, purtam blugi mai inchisi la culoare si tricourile/bluzele negre.Si da, daca as vrea sa ma imbrac gotica, sigur m-ar lasa. Ce conteaza cum te imbraci? Si daca mi-ar spune ca nu, sincer, nu m-ar interesa.

| Coco_3708 a răspuns:

Mie una imi place foarte mult rockul. ascult orice gen de rock de la rock n roll, psychedelic rock, punk, metal, trash printre care si goth, insa nu consider ca trebuie sa te exteriorizezi intr-un mod asa de strident... eu una nu cred ca m-ar lasa sa ma imbrac asa pentru ca pana la urma este alegerea mea si personalitatea mea insa mi-ar explica ce este frumos si ce nu. Mie mi se pare ok imbracamintea dar nu ma atrage foarte mult.

| Bianka a răspuns:

Da.cred ca dalaughing)
Numai ca eu nu m-as imbraca asalaughing

| gabitza_6878 a răspuns:

Clar nu straight face
probabil ar veni cu usturoi si l-ar arunca pe mine. apoi mi-ar zice "piei satana!"
laughing

| Slayzor a răspuns:

Nu stiu... dar oricum nu mi-ar placea sa ma imbrac Gothic... poate sa ma imbrac ca personaje din Gothic da ^^

| AdelaPopescu a răspuns:

Cati ani ai de trebuie' sa-ti dea parintii voie?

| Jeremy1 a răspuns:

Din fericire, parintii mei nu-mi prea ingusteaza orizonturile.
Da, m-ar lasa, dar nu stiu cat de mult mi-ar place mie. Eu de obicei port blugi + tricou negru D:

| Kalle a răspuns:

In nici cum nu m-ar lasa ...adica ce inseamna asta ce esti ...sinucicasa? asa ar tipa la mine

| Anka_4888 a răspuns:

Normal nu dar nu miar pasa de parerea lor daca mie mi-ar placea as purta indiferet de ce zic ei dar totusi nu imi place.