| dancapitan a întrebat:

Va obliga/impun parintii sa va imbracati numai intr-un anumit fel?

9 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

Nu. Parintii mei ma lasa sa ma imbrac cum vreau eu dar, daca este frig ma trag de urechi sa ma imbrac mai gros. Totusi mama se mai enerveaza cand nu vreau sa ma imbrac cu ce imi recomanda ea.

| stefun01 a răspuns:

Nu,cateodata

| κλάους a răspuns:

Cam da, adica, ok, nu sunt prost, dar fac asta pentru ca se supara...si nu am chef. Dar si mie imi plac hainele, adica stie cu ce se imbraca la varsta mea (15 ani), dar uneori, ma enerveaza, tare, tare. De ex: Luni si Marti am (adica avem, eu cu clasa) o intalnire importanta cu alte scoli, si zice sa ma imbrac in camasa, si cu pantofi at wits' end. Si mie pantofi si camasa nu imi plachappy.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Cand eram mica ei ma imbracau dar acum ma imbrac cum vreau dar se mai uita din cand in cand cum sunt imbracata. si mai imi spune ce sa imi iau.

| lylo a răspuns:

Nu p tine?

| Anonim2938 a răspuns:

Normal ca nu.straight face dc tie iti impun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, cand ii frig ba bate la cap da` asa tot ce nu-i jegos merge laughing

| xlmpq a răspuns:

Nu, deloc happy

| alexalex244 a răspuns:

Nu