| adela2012 a întrebat:

Hei. Exista vreun tutorial video in care sa imi arate cum pot sa imi prind parul in coada, dar in acelasi timp sa imi fac bretonul mai ridicat in sus, sa se vada cu volum, gen ca si cum ar fi tapat?
P.S: si bretonul e destul de lung si trebuie prins in coada. Am fruntea lata si asa nu s-ar mai vedea urat cand il prind in coada. Sper ca am explicat bine.

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Exista, insa nu e mare lucru. Îți prinzi parul in coada, iar bretonul ti-l aranjezi cu o perie rotativa si cu placa de întins parul.
Uita-te peste asta (de la minutul 11 începe sa își aranjeze bretonul)
How To Cut Your Own Bangs/Fringe at Home!: https://youtu.be/5m4_cvXK9-E