| Louisaa a întrebat:

Pentru a ma ingrasa este nevoie sa beau multa apa sau mult lapte?big grin vreau sa beau in fiecare zi cate un litru * de lapte *

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Păi lapte, pentru că apa n-are calorii.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Mai, dar de ce vrei sa te ingrasi? uite cate fete vor sa slabeasca iar tu vrei sa faci cumva sa te ingrasi. de ce? dupaceea iti doresti sa slabesti si nu mai poti asa usor happy lasa ca esti foarte bine asa mai slabuta love struck fetelor le sta bine asa:*

| Amaterasu a răspuns:

Eu zic sa mananci multe dulciuri, cartofi prajiti, sa bei suc(cola, sprite...) DAR NU EXAGERA.