| sylar_5186 a întrebat:

Buna TPU

daca beau cate 1 litru de lapte pe zi din ala cu 3, 5% grasime, ma ingras?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa te ingrasi? sau ti-e frica sa te ingrasi? Laptele ala n-o sa te ingrase, depinde si ce mananci/bei in rest, ai grija ca e cam mult lapte, s-ar putea sa-ti afecteze flora intestinala

1 răspuns:
| αℓє a răspuns:

Buna! Cum sa te ingrasi? Daca bei lapte e foarte bine.E valoare nutritiva pe care o ai nevoie.Laptele este esential in dezvoltare si crestere.Si asigura un mediu de viaata sanatos!